قوه عاقله و تداوم حیات برجام
۰۷ اسفند ۱۳۹۹
ژاپن کانون سیاست ائتلاف سازی بایدن در شرق آسیا
۰۷ اسفند ۱۳۹۹

وبینار روند موازنه نظامی در سال ۲۰۲۱

۲۵ فوریه ۲۰۲۱جمعی از متخصان موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک در یک نشست وبیناری قصد دارند به پرسش­های از این قبیل پاسخ دهند که چه مسائلی فضای دفاعی بین المللی را در سال ۲۰۲۱ و بعد از آن شکل می دهد؟ مراکز دفاعی جهانی چگونه به چالش های جدید ایجاد شده توسط شیوع ویروس کرونا واکنش نشان داده اند و همه گیری چه تاثیری در سیاستگذاری دفاعی ، خرید و هزینه های دفاعی خواهد داشت؟ در همین حال ، فراتر از تأثیرات همه گیر ، چگونه پویایی رقابت قدرتهای بزرگ همچنان به شکل گیری تصمیمات برنامه ریزی و تدارکات نظامی ادامه می یابد؟

تحلیلگران درباره موضوعاتی پیرامون هزینه های دفاعی در آسیا ، اروپا و در کشورهای ناتو ، بحث خواهند کرد. وضعیت و چشم انداز نوسازی نظامی در چین و روسیه و چگونگی تحولات فناوری  مانند سلاح های مافوق صوت از دیگر مسائلی است که متخصصان به ارزیابی آن خواهند پرداخت.

این رویداد در ۲۵ فوریه به صورت مستقیم پخش خواهد شد. توجه داشته باشید که اگر قادر به شرکت در این وبینار نیستید، ضبط این نشست ۲۴ ساعت بعد در سایت موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک در دسترس قرار خواهد گرفت. علاقه­مندان اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارند می توانند از طریق ایمیل events@iiss.org اطلاعات خود را در خصوص این وبینار تکمیل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.